2022-07-28 - Koncert Mrozu - 80287 - Portal kapele.net

Koncert - Mrozu
Nosalowy Muzycznie - Letnie Granie

Kiedy: 2022-07-28, godzina 20:00:00
Gdzie: Zakopane, Centrum Kongresowe "Gerlach" Nosalowy Dwór Resort & Spa, ul. Oswalda Balzera 21D
Bilety od: 109zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Mrozu - producent muzyczny, kompozytor, który łączy blues, soul i rock'and'roll. Zdobywca wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a hity takie jak "Nic do stracenia" czy "Jak nie my to kto", zna cała Polska. Mrozu w swojej dyskografii udowadnia, że wie, jak przyciągnąć do siebie słuchaczy. W jego utworach dostajemy dawkę energii, która nie pozwala usiedzieć w miejscu. Artystę wyróżniają jakościowe bity i melodie, które bardzo łatwo wpadają w ucho i zostają ze słuchaczami na długie miesiące.

Koncerty Mroza, to niezwykłe muzyczne widowisko i energetyczna dawka szaleństwa, zarówno na scenie, jak i pod nią. Artysta i jego zespół wyróżniają się znakomitą dbałością o każdy muzyczny i wizualny szczegół, która potrafi wzbudzić podziw wśród zgromadzonej na koncercie publiczności.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Łukasz Mróz

O artyście

Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, który łączy blues, soul i rock'and'roll. To jeden z ciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej, czego dowód daje na energetycznych koncertach ze swoim rasowo brzmiącym zespołem. Jest zdobywcą wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a numery "Jak nie my to kto", czy "Nic do stracenia" śpiewa cała Polska. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu