2022-07-14 - Koncert Ralph Kaminski - 80288 - Portal kapele.net

Koncert - Ralph Kaminski
Nosalowy Muzycznie - Letnie Granie

Kiedy: 2022-07-14, godzina 20:00:00
Gdzie: Zakopane, Centrum Kongresowe "Gerlach" Nosalowy Dwór Resort & Spa, ul. Oswalda Balzera 21D
Bilety od: 109zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Ralph Kaminski wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy muzykę określaną jako pop alternatywny. W tym roku otrzymał prestiżowy Paszport "Polityki", będący symbolicznym stemplem jakości twórczości artysty.

Ralph wydał trzy albumy: "Morze" (2016), "Młodość" (2019) oraz "KORA" (2021), które zostały ciepło przyjęte przez słuchaczy, krytyków, a także przez branżę muzyczną - "Młodość" była nominowana do nagrody Fryderyk 2020 w kategorii Album Roku Alternatywa, a Ralpha nominowano jako producenta muzycznego. Album "KORA" został nagrodzony Fryderykiem 2022 w kategorii Piosenka Poetycka i Literacka, zaś Ralph otrzymał statuetkę w kategorii Artysta Roku.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Ralph Kaminski

O artyście

Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. W 2016 roku artysta wydał debiutancką płytę zatytułowaną Morze. Znajdujące się na płycie utwory to spójny, bardzo osobisty materiał, stworzony w całości przez Kaminskiego. Jego muzyka jest dojrzała, głęboka i poruszająca, głównie dzięki różnorodnemu i wymykającemu się oczywistym klasyfikacjom wokalowi artysty. Artyście towarzyszyć będzie rozbudowany skład zespołu My Best Band In The World, który jest konglomeratem talentów, stylów, osobowości i różnych muzycznych światów połączonych w jeden projekt. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu