2022-09-03 - Koncert Byle Do Góry & Mały Atlas Ludzi - 90059 - Portal kapele.net

Koncert - Byle Do Góry & Mały Atlas Ludzi
W Krainie Łagodności... czyli Byle Do Góry i Mały Atlas Ludzi w Tawernie Keja

Kiedy: 2022-09-03, godzina 20:00:00
Gdzie: Łódź, Pub Keja, Kopernika 46
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zespół Byle do Góry powstał w 2012 r. , w którym zadebiutował na Przeglądzie Piosenki Turystycznej Nocnik w Łęczycy. W konkursie zostali wyróżnieni nagrodą publiczności. Po konkursowych letnich wojażach na różnych festiwalowych scenach od października 2012 roku występowali wspólnie z muzykami grupy Labolare jako Labolare i Byle do Góry. W 2014 r. nagrali swoją pierwszą płytę z koncertu w studiu Radia Gdańsk. Od 2016 r. muzycy wrócili do swojej pierwszej nazwy i obecnie występują pod nazwą Byle do Góry. W ich utworach słychać tęsknotę za wędrówkami w górskich klimatach, za swobodą i spotkaniami na turystycznych szlakach. Nie stronią też od interpretacji poezji opisującej wzajemne międzyludzkie relacje. Wykonują utwory do poezji Aleksandry Bacińskiej, Wiesławy Kwinto - Koczan, Bronka z Obidzy Kozieńskiego i innych. Najczęściej można ich spotkać i posłuchać na górskich szlakach, w schroniskach i bazach namiotowych. Często występują z zaprzyjaźnionymi muzykami z zespołu Browar Żywiec.


Mały Atlas Ludzi
Legendarna formacja Łódzka, stworzona przez Janusza "Profesora" Sicińskiego. Wykonywane utwory to kompozycje Jasia, głównie do słów Jacka "Gibona" Matuszewskiego". Zespół od dawna nie istnieje - ze względu na śmierć złożyciela, ale casami zbiera się na kameralnych koncertach w składzie: Paweł Majak, Rysiek Włastowski, Kasia Włastowska z innymi gościnnie występującymi muzykami.


Skład tworzą: Leszek Trząski - skrzypce, Bartłomiej Hołownia - gitara i vokal, Jerzy Hołownia - gitara, harmonijka, vokal oraz kompozytor większości utworów zespołu. Gościnnie występuje Joanna Ulowska, wokalistka zespołu Browar Żywiec.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Byle Do Góry, Mały Atlas Ludzi

O artyście

Zespół Byle do Góry powstał w 2012 r. , w którym zadebiutował na Przeglądzie Piosenki Turystycznej Nocnik w Łęczycy. W konkursie zostali wyróżnieni nagrodą publiczności. Po konkursowych letnich wojażach na różnych festiwalowych scenach od października 2012 roku występowali wspólnie z muzykami grupy Labolare jako Labolare i Byle do Góry. W 2014 r. nagrali swoją pierwszą płytę z koncertu w studiu Radia Gdańsk. Mały Atlas Ludzi - Legendarna formacja Łódzka, stworzona przez Janusza ?Profesora? Sicińskiego. Wykonywane utwory to kompozycje Jasia, głównie do słów Jacka ?Gibona? Matuszewskiego?. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu