2022-09-19 - Spektakl Scenariusz dla Trzech Aktorek - 90076 - Portal kapele.net

Spektakl - Scenariusz dla Trzech Aktorek
Spektakl Bogusława Scheaffera

Kiedy: 2022-09-19, godzina 19:00:00
Gdzie: Wyszków, WOK Hutnik, ul. Prosta 7
Bilety od: 30zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Historia śmiesznie prosta i po prostu śmieszna czyli "Scenariusz dla trzech aktorów" w wersji kobiecej. Pomysł Scheaffera sprowadza się do prezentacji prób do spektaklu "Fragment" niejakiego... Bogusława Schaeffera. Pełna inteligentnych dowcipów i prześmiesznych sytuacji komedia! Tematem sztuki są problemy, z jakimi zmagają się kobiety-artystki w trakcie pracy. Widz ogląda próbę teatralną, pełną gagów, dowcipów i nagłych zwrotów akcji. Doskonały materiał dla aktorskich improwizacji.

Trzy Artystki spotykają się w niemal pustej przestrzeni teatru. Bohaterki poznajemy w prozaicznych chwilach. Każda snuje swoje rozważania o teatrze, wierząc niezłomnie w swój nieodkryty lub niedoceniony talent. Temperament i energia aktorek kreujących role: PIE, DRU, CZE porywają publiczność od pierwszej sceny. Zabawne sytuacje rodem zza kulis teatralnych zawsze wzbudzały ciekawość widzów, a w tym spektaklu aktorki doprowadziły żonglerkę opartą na mieszaniu prywatności z grą aktorską do absurdu. Wspaniała zabawa z precyzyjnie wymierzoną ironią.

"Będziesz myślał po wyjściu z teatru! Zapamiętaj to sobie widzu, który we wszystkim maczasz swoje pal..." - Bogusław Schaeffer

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Patrycja Bukowczan, Magdalena Kaczmarek i Magdalena Gładysiewicz

O artyście

Trzy aktorki spotykają się po pandemii, aby przedyskutować projekt teatralny, do którego wkrótce zaczną próby. Tekst jest kiepski, pieniądze marne, a nad teatrem wciąż wisi widmo epidemii. Przygotowaliśmy spektakl, na którym będziecie się śmiać, wzruszać i mierzyć z ważnymi dla nas pytaniami. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu