2022-12-10 - Koncert Łydka Grubasa - 92606 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Łydka Grubasa
Łydka Grubasa - finał jesiennej trasy

Kiedy: 2022-12-10, godzina 20:00:00
Gdzie: Olsztyn, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych, Parkowa 1
Bilety od: 60zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Łydka Grubasa ma 20 lat! Z tej okazji zapraszamy Was na kolejną, jesienną, klubową część jubileuszowej trasy koncertowej. I teraz, TERAZ dopiero się zacznie!

 
Koncerty w rozmiarze XX-L nadciągają i już za moment będziemy w Twoim mieście! Mamy w planach uraczyć Was absolutnie zabójczym zestawem utworów, który będzie prezentował po prostu to, co najlepsze, najbardziej soczyste, a co wykluło się w trakcie wszystkich lat naszej działalności. Napniemy struny, rozkręcimy wzmacniacze i wydrzemy japę ile wlezie! Pancerne przeboje, najbardziej żywiołowe, najbardziej wykręcone numery, plus sekcja dęta na większości koncertów!


Ma być chłosta, małpi gaj i gruz! Tak, żeby łydki trzeszczały, gardła śpiewały, a serce rosło od Mocy i łkało od Melancholii...

Jedziemy do Was, będziemy grać dla Was do upadłego, zapraszamy - wbijajcie na naszą XX-tkę, zagrajmy razem rock'and'rolla jak należy!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Bartosz Krucznicki, Artur Wszeborowski, Dominik Skwarczyński, Maciej Charytoniak, Maciej Matuszczyk

O artyście

Wkraczamy w wiek, kiedy dowód osobisty staje się stałym, dobrym kumplem. Zatem przybywajcie - "Żarty na bok, czyli XX-Lecie Łydki Grubasa" już za moment w Twoim mieście! Mamy w planach uraczyć Was absolutnie zabójczym zestawem utworów, który będzie prezentował po prostu to, co najlepsze, najbardziej soczyste, a co wykluło się w trakcie wszystkich lat naszej działalności. Pancerne przeboje, najbardziej żywiołowe, najbardziej wykręcone numery, plus wiele niespodzianek, którymi postaramy się Was konkretnie zaskoczyć. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu