2022-10-01 - Spektakl Moa - 98885 - Portal kapele.net

Spektakl - Moa
Spektakl taneczny Olsztyńskiego Teatru Tańca MOA

Kiedy: 2022-10-01, godzina 18:00:00
Gdzie: Mrągowo, Mrągowskie Centrum Kultury, ul. Warszawska 26
Bilety od: 15zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

"MOA" to opowieść o równoległych światach, które potrafią przenikać się we wspólnej, bliżej nieokreślonej przestrzeni. Jest to spotkanie nieoczywiste, a jednocześnie spójne i rzeczywiste, trzech indywidualnych osobowości. "MOA" jest spektaklem, który częściowo powstał podczas lockdownu. Artystki najpierw spotykały się online. Tancerki pracowały w sali prób w Olsztynie, a choreografka - Gosia Mielech - w Poznaniu. Premiera materiału online odbyła się 19 grudnia 2020. Podczas kolejnej, dwutygodniowej, stacjonarnej rezydencji w Olsztynie tancerki pracowały razem z choreografką nad powstałym wcześniej materiałem. Znacznie rozbudowały choreografię i stworzyły pełnowymiarowy spektakl, którego premiera miała miejsce w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie 31 października 2021.

Spektakl jest skierowany do dorosłych i młodzieży.

Reżyseria i choreografia: Gosia Mielech
Wykonanie i kreacja: Paulina Spiel/ Aleksandra Salej, Anna Janczarek, Marta Jakimicha
Opiekun artystyczny: Katarzyna Grabińska
Muzyka: Bartosz Smorągiewicz
Reżyseria światła: Jerzy Świtoń
Produkcja: Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA

Przy okazji spektaklu odbędą się warsztaty taneczne dla młodzieży. Wydarzenie zrealizowane zostało w ramach projektu "Olsztyński Teatr Tańca - działania edukacyjne, artystyczne i statutowe" finansowanego z budżetu Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Paulina Spiel/ Aleksandra Salej, Anna Janczarek, Marta Jakimicha

O artyście

"MOA" to opowieść o równoległych światach, które potrafią przenikać się we wspólnej, bliżej nieokreślonej przestrzeni. Jest to spotkanie nieoczywiste, a jednocześnie spójne i rzeczywiste, trzech indywidualnych osobowości. "MOA" jest spektaklem, który częściowo powstał podczas lockdownu. Artystki najpierw spotykały się online. Tancerki pracowały w sali prób w Olsztynie, a choreografka - Gosia Mielech - w Poznaniu. Premiera materiału online odbyła się 19 grudnia 2020. Podczas kolejnej, dwutygodniowej, stacjonarnej rezydencji w Olsztynie tancerki pracowały razem z choreografką nad powstałym wcześniej materiałem. Znacznie rozbudowały choreografię i stworzyły pełnowymiarowy spektakl, którego premiera miała miejsce w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie 31 października 2021. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu