2022-10-14 - Koncert Mikromusic - 99020 - Portal kapele.net

Koncert - Mikromusic
MIKROMUSIC

Kiedy: 2022-10-14, godzina 19:00:00
Gdzie: Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury, ul. Jana Pawła II 232
Bilety od: 80zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

MIKROMUSIC

Podczas koncertu Zespół zaprezentuje premierowo utwory z EPki, której wydanie planowane jest na jesień 2022 r. Ich muzyka wymyka się wszelkim klasyfikacjom. Sam zespół określają po prostu jako Mikromusic. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Niektórzy dziennikarze określają ich muzykę jako avant pop lub artpop.

Mikromusic ma na koncie siedem płyt studyjnych, ale prawdziwą moc pokazują na koncertach, z których dotychczas wydali aż pięć albumów. Grali na najważniejszych polskich festiwalach, między innymi na Open'er Festival, Ladies Jazz Festival, Top Trendy, Festiwal Piosenki w Opolu. Koncertowali również zagranicą, między innymi w Japonii (Blue Note Tokyo), Niemczech, Estonii, Czechach, Irlandii, Białorusi, Portugalii, Hiszpanii, Włoszech, Litwie czy Rumunii.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Natalia Grosiak, Dawid Korbaczyński, Robert Szydło, Robert Jarmużek, Adam Lepka, Łukasz Sobolak

O artyście

Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się, że takie pozornie różne gatunki muzyki tutaj współbrzmią nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki - Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu