2023-02-03 - Spektakl Berek, czyli upiór w moherze - 118610 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Berek, czyli upiór w moherze

Kiedy: 2023-02-03, godzina 17:15:00
Gdzie: Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej, ul. Plac Teatralny im. Kazimierza Kutza 1
Bilety od: 90.00zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zwariowana komedia o pokonywaniu różnic i wzajemnym zrozumieniu. Jak potoczą się losy nietypowych sąsiadów ? staroświeckiej Anny i młodego Pawła, mieszczańskiego geja? Zobacz na żywo wyjątkową historię w nadchodzącym sezonie teatralnym!

Pani Anna tak żarliwie angażuje się w życie swojej córki, że ta odwraca się od niej. Rozczarowana bohaterka za wszystko obwinia swojego sąsiada ? Pawła, w którym upatruje przyczynę wszystkich jej problemów. Zwariowana karuzela zdarzeń sprawi, że bohaterowie zmienią swoje podejście do świata i siebie nawzajem. W rolach głównych wystąpią Ewa Kasprzyk i Antoni Pawlicki.
?Berek, czyli upiór w moherze? to inteligentna i bawiąca do łez historia na podstawie książki Marcina Szczygielskiego pt. ?Berek?. Sztuka po kilku latach wraca na afisz teatralny. Szacuje się, że spektakl został wystawiony już ponad 1000 razy!

Anna i Paweł występują również w spektaklu komediowym ?Berek, czyli upiór w moherze 2?, która opowiada o innym rozdziale w życiu bohaterów.

"Berek, czyli upiór w moherze? w 2022 i 2023 roku
W nadchodzącym sezonie teatralnym 2022 i 2023 ?Berek, czyli upiór w moherze? zostanie wystawiony ponownie na deskach wielu scen w całej Polsce.

Obsada:
Ewa Kasprzyk
Joanna Jarmołowicz
Antoni Pawlicki
Lesław Żurek / Kamil Kula

Reżyseria: Ewa Kasprzyk
Scenografia: Maciej Chojnacki
Kostiumy i fotografie: Grażyna Gudejko

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Berek, czyli upiór w moherze na polskiegranie.pl