2023-11-24 - Koncert Beth Hart - 155291 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Beth Hart

Kiedy: 2023-11-24, godzina 20:00:00
Gdzie: Wrocław, Hala Orbita, ul. Wejherowska 34
Bilety od: 159.00zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

O Beth Hart zachwyceni krytycy muzyczni piszą: ?nieprzewidywalna, nieobliczalna, wcielenie Janis Joplin, rockowy temperament, zadziorna barwa głosu, niezwykła kreatywność?. Dochodzą do tego często najważniejsze przymioty artystki ? PRAWDZIWA, SZCZERA, OTWARTA i PEŁNA CHARYZMY.

Koncert Beth Hart to zawsze spotkanie z artystką prawdziwą. Tu emocji nie owija się w bawełnę, tu śpiewa się prawdę wprost z trzewi, uczucia płyną z serca i tkwią głęboko i gęsto w każdej nucie.

W 2019 roku podczas niesamowitego koncertu w ramach Ladies? Jazz Festival po raz pierwszy rozpoczęła występ od śpiewania przechodząc wśród widzów środkiem płyty w stronę sceny , na której czekał na nią zespół. W grudniu 2022 roku występując solo w katowickim Spodku zaczarowała widownię śpiewając i grając na gitarze i fortepianie. Na Torwarze zaś magnetyzowała publiczność grając z zespołem. Oczywiście na obu tych koncertach również śpiewała chodząc po płycie wśród publiczności.

Wszystkie koncerty Beth Hart pozbawione są plastiku, pudru czy pomady, które sączą się z wielu innych wydarzeń muzycznych.

Wszechstronnie wykształcona muzycznie, od Bacha przez Otisa Reddinga po Ettę James i Led Zeppelin. Koncertowała ze Slashem, Jeffem Beckiem oraz wielokrotnie z Joe Bonamassą. Ma na swym koncie wraz z najnowszą A Tribute to to Led Zeppelin dziesięć płyt studyjnych, dwie koncertowe, DVD, nominację do Grammy, musical na off Broadway i błyskawicznie rosnące rzesze fanów pod każdą szerokością geograficzną.

Beth Hart to jedno z nazwisk świecących obecnie największym blaskiem.

Ku radości fanów Beth powraca do Polski i w listopadzie 2023 zagra 3 koncerty w Szczecinie, Wrocławiu i Gdyni.

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu