2023-03-05 - Demakijaż - 132185 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


- Demakijaż

Kiedy: 2023-03-05, godzina 19:00:00
Gdzie: Włocławek, Teatr Impresaryjny, ul. Wojska Polskiego 13
Bilety od: 50.00zł

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza Panie, choć i Panowie znajdą w Teatrze coś dla siebie, na przedstawienie, które wystawione zostanie specjalnie z okazji
Międzynarodowego Dnia Kobiet pt.?Demakijaż, czyli kocham być sobą.?
Trzy kobiety. Trzy charaktery. Trzy temperamenty. No i właśnie, kiedy do głosu dochodzą trzy temperamentne kobiety na scenie, tak jak w życiu, może wydarzyć się dosłownie wszystko. Trzy kobiety opowiadają swoje przygody życiowe. Trzy kobiety, które mają różne spojrzenie na życie. Łączy je jedno: kochają być sobą!
Mimo różnic charakterów. Mimo różnic temperamentów. Mimo wieku? Spektakl rozrywkowy, przypominający bardziej kabaret, nie tylko dla Pań, to szalona komedia w wykonaniu, znanej już we Włocławku, Toruńskiej Grupy Teatralnej Demakijaż. Będziecie, jako Widzowie, mogli posłuchać błyskotliwych dialogów, humorystycznych tekstów i świetnych piosenek, a może nawet bohaterkom spektaklu uda się Was, Widzów, namówić do zaśpiewania którejś z nich? A w przewidzianym antrakcie, z okazji Święta Pań, zaprosimy Widzów, i to nie tylko Panie, na lampkę doskonałego wina? Tak więc już dziś zarezerwujcie sobie ten marcowy, niedzielny wieczór! Szykuje się bowiem znakomita, teatralna zabawa!

Kup Bilety na kabaret

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety na kabaret

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Demakijaż na polskiegranie.pl