2022-08-27 - Inne DF 22: Dajcie mi pieniądze z góry! Czyli o konfliktach prawnych w świecie fantastyki - 89243 - Portal kapele.net

Inne - DF 22: Dajcie mi pieniądze z góry! Czyli o konfliktach prawnych w świecie fantastyki

Kiedy: 2022-08-27, godzina 17:15:00
Gdzie: Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prelegent: Szymon Makuch

Pisarz dostał za mało pieniędzy, inny "pożyczył" pomysł ze starych legend, co nieco rozsierdziło publikę, a jeszcze inny przepisał w swojej książce... fanfika (!) W świecie literatury, filmu i gier regularnie słyszymy o pozwach, procesach i kłótniach o prawa do postaci, utworów, mitycznych krain itp. Na prelekcji porozmawiamy o co ciekawszych z nich i podkreślimy, w co warto wierzyć, a do czego lepiej podchodzić z dystansem, jeśli chodzi o doniesienia medialne.

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu