2022-08-28 - Inne DF 22: Jak zamienić gryzmoły z szuflady w książkę na półce - 89286 - Portal kapele.net

Inne - DF 22: Jak zamienić gryzmoły z szuflady w książkę na półce

Kiedy: 2022-08-28, godzina 12:30:00
Gdzie: Wrocław, Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prelegent: Mateusz Rogalski

Spotkanie to ma na celu zaprezentowanie uczestnikom obecnych możliwości wydania swoich prac literackich. Autor, na podstawie doświadczeń związanych z samodzielnym wydaniem książki Obrońcy Ahury. Pasowanie, wyjaśni jak prezentuje się sytuacja na polskim rynku wydawniczym. Opowie o trzech dostępnych modelach wydania książki (tradycyjnym, vanity i samodzielnym). Wskaże wszystkie ich wady oraz zalety. Omówi na przykładzie, zarówno koszty jak i zyski wynikające z wyboru danego sposobu wydania. Krok po kroku przedstawi proces jaki musi się odbyć, aby w pełni wartościowa książka mogła się pojawić na półce w sklepie czy w bibliotece.

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu