2023-06-17 - Spektakl Dwoje na hu¶tawce - 154380 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Dwoje na hu¶tawce
Dwoje na hu¶tawce

Kiedy: 2023-06-17, godzina 19:15:00
Gdzie: Chrzanów, MOKSiR Sala Teatralna, ul. Broniewskiego 4
Bilety od: 90zł

Kup Bilety do teatru ZnajdĽ nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Słodko-gorzka komedia romantyczna o parze młodych, zagubionych ludzi. Co ich poł±czy?

Romantyczna, zabawna i przejmuj±ca historia dwójki nieznajomych. Trafiaj± na siebie w przełomowych momentach swojego życia. Ona - tancerka, on - prawnik. Oboje zmagaj± się z silnymi emocjami, sprzecznymi marzeniami i pragnieniami . Ich życia przypominaj± hu¶tawkę rozbujan± pomiędzy skrajno¶ciami. Czy co¶ ich poł±czy?

W dwie skrajnie różne osobowo¶ci w spektaklu "Dwoje na hu¶tawce" wcielaj± się Anna Dereszowska i Mikołaj Roznerski. To opowie¶ć o tęsknocie, miło¶ci i poszukiwaniach własnej ¶cieżki w¶ród życiowych dylematów. Pełnej wzruszeń historii cały czas towarzyszy dobry humor.

Obsada: Anna Dereszowska, Mikołaj Roznerski
Opracowanie i reżyseria: Jerzy Gudejko

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wyst±pi±: Anna Dereszowska, Mikołaj Roznerski

O arty¶cie

Dziewczyna, chłopak i uczucie. Jeżeli kto¶ z nas nie był jeszcze na takiej hu¶tawce, to z pewno¶ci± będzie. Raz szczero¶ć, raz kłamstwo. Raz miło¶ć , raz nienawi¶ć. Raz niewypowiedziane szczę¶cie, a raz głęboki smutek. Od wspólnych oddechów do całkowitego braku zrozumienia jest tylko jeden mały krok, a za chwilę znów euforia! Raz wesoło, dwa - ból brzucha ze ¶miechu. Ogl±daj±c z boku, jest to bardzo ¶mieszne. Zwłaszcza, gdy obserwatorem jest William Gibson, obdarzony niezwykłym poczuciem humoru dramaturg amerykański. Bohaterami sztuki jest dwoje trzydziestolatków pochodz±cych z różnych ¶rodowisk, różnych miast, maj±cych za sob± małżeństwa i romanse. W naszym przedstawieniu wcielaj± się w nich Anna Dereszowska i Mikołaj Roznerski. Co wyniknie z takiego spotkania? Wielka miło¶ć, czy banalne rozczarowanie? OdpowiedĽ na te pytania znajdziecie w naszym przedstawieniu. A my sami, trochę m±drzejsi, w dalszym ci±gu pozostaniemy na naszych hu¶tawkach. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

ZnajdĽ nocleg w pobliżu