2022-12-31 - Koncert Gala Sylwestrowa 2022 - Muzyka magicznej nocy - 90035 - Portal kapele.net

Koncert - Gala Sylwestrowa 2022 - Muzyka magicznej nocy

Kiedy: 2022-12-31, godzina 17:00:00
Gdzie: Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza, pl. Teatralny 1
Bilety od: 110.00zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

GALA SYLWESTROWEA 2022 - Muzyka magicznej nocy

Noc Sylwestrowa coraz bliżej. To jedno z najhuczniej obchodzonych wydarzeń na świecie. To niezwykły czas, z którym wiąże się wiele mitów i przesądów, mówi się przecież, że ?jaki Sylwester, taki cały nowy rok?. Tradycyjnie już, 31 grudnia, Teatr im. Adama Mickiewicza otwiera swe podwoje i zaprasza do spędzenia tego niezwykłego wieczoru w towarzystwie najlepszym z możliwych ? w towarzystwie muzyki.
Sylwester w dawnej, polskiej tradycji był dniem czarów i magii. Cóż może mieć wymiar bardziej magiczny niż melodie, w których tkwi siła prawdziwie zaklęta? A więc ? MAGIA. Magia muzyki, tańca, wykonawców, odświętnej atmosfery, szampańskich toastów, humoru, blasku świateł i blasku gwiazd. A wszystko to w eleganckiej gali: MUZYKA MAGICZNEJ NOCY. Każdemu z naszych Gości zapewniamy pokaźną porcję sylwestrowego koktajlu: klasyki, opery, operetki, tańca, melodii Wiednia i najpiękniejszych pieśni na świecie. Wybrzmią ponadczasowe dźwięki m.in. ?Bolero? Ravela, ?Czardasz? V. Montiego, ?Can-can? J. Offenbacha, ?Marsz turecki? W. A. Mozarta, wirtuozerskie kompozycje F. Chopina. Nie zabraknie także muzycznych toastów i kojarzącej się niezmiennie z Sylwestrem, Nowym Rokiem i karnawałem ? muzyki Johanna Straussa.
Magiczną moc sylwestrowej nocy poczują Państwo dzięki rewelacyjnym Artystom, gwiazdom telewizyjnego programu rozrywkowego Śpiewające fortepiany. W roli gospodarzy - znakomity duet fortepianowy ? Czesław Majewski i Janusz Tylman, na scenie wystąpią ujmujący głosem i sceniczną charyzmą soliści - Joanna Stefańska-Matraszek ? sopran, Dariusz Pietrzykowski ? tenor, Ireneusz Miczka ? baryton. Towarzyszyć im będzie Malina Kowalewski Band, który tworzą wirtuozi perkusji, skrzypiec, saksofonu, klarnetu. Całości dopełnią piękne kreacje oraz ujmujący taniec w wykonaniu zespołu tanecznego w choreografii Sabiny Langner.
Tego wieczoru nie zabraknie także muzycznych niespodzianek i dobrego humoru, bowiem koncert niestandardowo poprowadzą sami pianiści Czesław Majewski i Janusz Tylman.
Zapraszamy w porywającą muzyczną podróż pełną wirtuozerii, pięknych melodii i rozrywki na najwyższym poziomie, wszak jaki Sylwester, taki cały rok!
W pięknym foyer teatru dla uczestników Gali Sylwestrowej będzie serwowany słodki poczęstunek i sylwestrowy toast. Kawiarnia w teatrze będzie otwarta przed koncertem i w jego przerwie. Zapraszamy!

Wykonawcy:
Gospodarze ?GALI SYLWESTROWEJ 2022" - duet fortepianowy
Czesław MAJEWSKI & Janusz TYLMAN

MALINA KOWALEWSKI BAND

Joanna Stefańska-Matraszek - sopran
Dariusz Pietrzykowski - tenor
Ireneusz Miczka ? baryton

Zespół taneczny pod kierownictwem Sabiny Langner

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu