2023-03-25 - Spektakl Jeśli pragniesz kobiety, to ją porwij - 155485 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Jeśli pragniesz kobiety, to ją porwij
Spektakl komediowy

Kiedy: 2023-03-25, godzina 20:00:00
Gdzie: Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław, al. Karkonoska 10
Bilety od: 100zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zapraszamy na premierę nowej komedii twórców popularnych spektakli "Triathlon Story" i "Dobry Wieczór Kawalerski".

Czy porywacz może stać się ofiarą? O tym przekona się Adam, który urozmaica swoje monotonne życie nietypowym hobby - porywa kobiety i organizuje im romantyczne randki.

Młody mężczyzna z kompleksami i nudnym zawodem księgowego przy porwanych zmienia się w prawdziwego romantyka, serwując wykwitną kolację, wino i dopasowując wygląd zastawy do jej stroju. Randki kończy wypuszczeniem ofiary ze swojego mieszkania tuż po posiłku i rozmowie, ale tylko do czasu, aż znajduje się kobieta, która przejmuje inicjatywę i odwraca role w porwaniu? Sprawdź co się wydarzy!

Pełna humoru komedia dla dorosłych widzów, która z krzywym zwierciadle obrazuje relacje damsko-męskie i stawia pytania o miłość i związki.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Anna Oberc, Małgorzata Lewińska, Mateusz Mosiewicz, Waldemar Błaszczyk

O artyście

Młody mężczyzna, Adam, zajmujący się zawodowo prowadzeniem ksiąg rachunkowych, ma nietypową pasję w czasie wolnym od pracy - porywa kobiety i serwuje im wykwintne kolacje, po czy wypuszcza je na wolność. Wybiera je przypadkowo. Sprawa się komplikuje, kiedy jedna z porwanych kobiet, Elżbieta, zakochuje się w porywaczu a porwanie zaczyna traktować jako przygodę swojego życia. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu