2023-04-21 - Spektakl Kanał Polska - 155337 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Kanał Polska
Kanał Polska w Teatrze Komedia

Kiedy: 2023-04-21, godzina 19:00:00
Gdzie: Warszawa, Teatr Komedia, ul. Słowackiego 19a
Bilety od: 120zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

"Kanał Polska". Nowa, oryginalna propozycja na rynku mediów w Polsce. Stacja zasypująca przepaść między telewizją tradycyjną a nietradycyjną. Niesprawdzone newsy, kanapowe rozmowy o sprawach ostatecznych, koncert sąsiedzkich zło-życzeń? Jednym zdaniem: wszystko za co kochamy telewizję. Poznajcie naszą nową ramówkę - PREMIERA już 18 lutego!

A teraz na poważnie. "Kanał Polska" to program komediowy stworzony przez Wojtka Fiedorczuka, Katarzynę Kasię, Michała Kempę i Grześka Markowskiego. Co ich łączy? Sporo, ale chyba najważniejsze są doświadczenia telewizyjne i poczucie humoru. Artyści tworzą nieistniejącą stację telewizyjną a przy okazji satyrę na konwencje i formaty znane ze srebrnego ekranu. Biorą udział w bezsensownych teleturniejach, płaczą nad życiem ludzi, którzy ich nie obchodzą, pokazują, co naprawdę mówiliby politycy, gdyby było im wolno, tworzą fake newsy i niesprawdzone prognozy pogody.

A wszystko przy stuprocentowej oglądalności według jedynych właściwych sondaży - tych najtańszych i zakłamujących rzeczywistość. Publiczność będzie miała okazję przyjrzeć się z bliska telewizji pokazywanej na żywo w teatrze oraz zajrzeć za jej kulisy. Pamiętajcie jednak, że głośny śmiech i absurdy codzienności mogą przynieść rzadką perspektywę podejrzenia czegoś i kogoś - również siebie - z boku, a samym twórcom dać okazję do "wynurzeń z kanałów" i wysłania w kierunku słuchających własnych przesłań.

Występują:
Wojciech Fiedorczuk,
Katarzyna Kasia,
Grzegorz Markowski,
Michał Kempa


Opieka reżyserska: Aneta Groszyńska, Grzegorz Więckowski
Scenografia: Mirek Kaczmarek
Kostiumy: Grzegorz Więckowski
Dźwięk: Jędrzej Rosa
Oprawa graficzna: Justyna Sokołowska
Reżyseria video: Emi Buchwald

Program dla widzów od 16 roku życia.
Czas trwania: 110 minut z przerwą.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Wojciech Fiedorczuk, Katarzyna Kasia, Grzegorz Markowski, Michał Kempa

O artyście

?Kanał Polska? to program komediowy stworzony przez Wojtka Fiedorczuka, Katarzynę Kasię, Michała Kempę i Grześka Markowskiego. Co ich łączy? Sporo, ale chyba najważniejsze są doświadczenia telewizyjne i poczucie humoru. Artyści tworzą nieistniejącą stację telewizyjną a przy okazji satyrę na konwencje i formaty znane ze srebrnego ekranu. Biorą udział w bezsensownych teleturniejach, płaczą nad życiem ludzi, którzy ich nie obchodzą, pokazują, co naprawdę mówiliby politycy, gdyby było im wolno, tworzą fake newsy i niesprawdzone prognozy pogody. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu