2023-03-28 - Koncert Kasia Kowalska Trio - Największe przeboje - 119358 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Kasia Kowalska Trio - Największe przeboje

Kiedy: 2023-03-28, godzina 20:30:00
Gdzie: Warszawa, Kuźnia Kulturalna, ul. Kostki Potockiego 24 - Wilanów
Bilety od: 145.00zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Kasia Kowalska - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej znanych i charyzmatycznych postaci na polskiej scenie muzycznej, na której jest obecna od 27 lat. Jej twórczość od samego początku spotykała się z ogromnym uznaniem zarówno fanów, jak i branży muzycznej.

Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, w tym: Fryderyki, Superjedynki, statuetkę MTV European Music Awards ?Dla najlepszego polskiego artysty?, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy jej album pokrył się kilkukrotnie platyną lub złotem.

W 2018 roku Kasia Kowalska wydała nowy album, "Aya". Otrzymała za niego złotą płytę oraz dwie nominacje do Fryderyków. W 2019 roku ukazał się kolejny, koncertowy, album ze słynnego na całym świecie cyklu ?MTV Unplugged?. Piosenką promującą to wydawnictwo jest duet ze Stanisławem Soyką ?Tolerancja?.

Podczas koncertów nie brakuje największych przebojów artystki, jak ?Prowadź mnie", ?antidotum", ?A to co mam", ?Spowiedź?, ?Być tak blisko?, ?Oto ja?, ?Co może przynieść nowy dzień", ?Coś optymistycznego", ?To co dobre", a także najnowszych: ?Aya? czy "Alannah".

Wokalistka wraz ze swoimi muzykami proponuje wyjątkowy akustyczny koncert pełen emocji, niezwykłej energii i wielu przebojów, które wylansowała przez ponad ćwierć wieku swojej artystycznej działalności. Zapraszamy!!!

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią:

O artyście

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu