2023-09-30 - Spektakl La Bombe - 177335 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - La Bombe

Kiedy: 2023-09-30, godzina 17:00:00
Gdzie: Sieradz, Sieradzkie Centrum Kultury, ul. Dominikańska 19
Bilety od: 110.00zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

LA BOMBE to prawdziwie BOMBOWA komedia, wspaniali aktorzy, piękna sceneria, muzyka, kostiumy i sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez!

Caroline i Stéphane, małżeństwo od dwunastu lat, trójka dzieci, wyjeżdżają na Korsykędo swojego wakacyjnego domu? zdeterminowani, by odpocząć i zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka.
TO NIE BĘDZIE ŁATWE!!!

CAROLINE (Anna Czartoryska-Niemczycka/ Katarzyna Glinka/ Sylwia Juszczak-Krawczyk) jest w środku ?poporodowej? depresji, staje się zniesmaczona sobą, odczuwa niechęć do otoczenia i rozwija irracjonalną zazdrość.

ALBAN (Wojciech Błach/ Michał Rolnicki) przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, właśnie porzucony przez żonę, krystalizuje wszystkie obawy Caroline.

STÉPHANE (Radosław Pazura/ Sambor Czarnota) sfrustrowany psycholog, rozumie powagę sytuacji, wyprzedza sprawy i z troski o żonę zatrudnia opiekunkę na czas wakacji.

SAM (Karolina Sawka/ Maria Wieczorek) opiekunka zwerbowana ze względu na swoją motywację i fakt bycia dwujęzyczną, przyjeżdża z Londynu do Bastii z całym bagażem?
1,80 m, obwód w pasie 60 cm, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent?
i skrywany sekret.

Atmosfera robi się gorąca, STÉPHANE i ALBAN się gotują, a CAROLINE się przegrzewa? Krótko mówiąc, to ?BOMBA? w każdym tego słowa znaczeniu!

Reżyseria: Sambor Czarnota
Producent: IDEA ART Hubert Ziętala
Autor: Carole Greep
Tłumaczenie: Beata Geppert
Scenografia: Witold Stefaniak
Kostiumy: Aneta Suskiewicz

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu

Gdzie są najbliższe Spektakle La Bombe?

Jakie są najbliższe wydarzenia Sieradz?