2023-04-29 - Spektakl Na pełnych obrotach - 155354 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Na pełnych obrotach
Na pełnych obrotach + Najlepsze z najlepszych

Kiedy: 2023-04-29, godzina 19:00:00
Gdzie: Warszawa, Teatr Komedia, ul. Słowackiego 19a
Bilety od: 140zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

"NA PEŁNYCH OBROTACH" Derek Benfield

Znany i doświadczony gospodarz popularnego telewizyjnego talk-show, Patrick Sumner, za wszelką cenę pragnie pokazać się ze swej najlepszej strony swojemu nowemu szefowi. Od przebiegu ich spotkania w eleganckim londyńskim mieszkaniu Patricka zależy jego dalsza, zagrożona spadkiem telewizyjnych notowań, kariera. Jednak, jak wiadomo, jeżeli coś może się nie udać, nie uda się na pewno? Szczególnie, gdy ma się przyjaciela, który ma zwyczaj przyprowadzać do naszego mieszkania swoje świeżo poderwane dziewczyny na krótkie przechowanie. Szczególnie, jeżeli tych dziewczyn jest więcej niż jedna. Szczególnie, jeśli ma się żonę, której miało nie być w domu, a nieoczekiwanie jest. I szczególnie gdy nasz szef, który ma wygórowane standardy moralne, myśli, że naszą żoną jest kobieta, która naszą żona nie jest, ale chciałaby nią być. Zaś ta, która jest naszą żoną, uważana jest przez szefa za kochankę, podczas gdy ta, która żoną nie jest coraz bardziej podoba się szefowi jako nasza żona. I do tego oczywiście nasz przyjaciel, który wraca po pozostawioną na krótkie przechowanie dziewczynę, obraża szefa i wychodzi z naszą żoną. A to dopiero początek?

"Na pełnych obrotach" to typowa "zwariowana" farsa autorstwa mistrza tego gatunku Dereka Benfielda, która przyprawi Was o zawrót głowy i wywoła niepohamowane salwy śmiechu.

Obsada:
Katarzyna Kwiatkowska,
Sandra Staniszewska-Herbich/Kaja Kozłowska-Żygadło,
Anna Mrozowska,
Tomasz Dedek,
Jan Jankowski/Tomasz Dutkiewicz
Rafał Cieszyński


Przekład - Emilia Miłkowska
Reżyseria - Tomasz Dutkiewicz
Scenografia - Wojciech Stefaniak
Kostiumy - Tomasz Dutkiewicz

Spektakl dla widzów od 16 roku życia.
Czas trwania spektaklu około 150 minut z przerwą.


Najlepsze z najlepszych
Widzowie wezmą udział w  niezapomnianej muzycznej "podróży w czasie" poprzez kilka ostatnich dekad XX wieku. Ta sentymentalna, ale niezwykle żywiołowa i efektowna podróż po stylach muzycznych, tanecznych i modowych poszczególnych dziesięcioleci ubiegłego wieku, utrzymana będzie w konwencji interaktywnej zabawy, pozwalającej publiczności nie tylko oglądać występy artystów na scenie, ale i samemu w nie się włączyć. Cały wieczór podzielony zostanie na - lata '50,'60,'70 i '80 składające się ze specjalnie przygotowanych fragmentów najbardziej znanych i lubianych przebojów z kolejnych dziesięcioleci.

Grupę wokalistów stanowią gwiazdy polskich scen muzycznych, gwarantujący najwyższy poziom estradowej rozrywki. W trakcie imprezy nad całością czuwać będzie konferansjer, który wprowadzi widzów w kolejne dziesięciolecia serią anegdot dotyczących zwyczajów, mody, gustów i ploteczek o ludziach i czasach, które choć minęły, żywo tkwią w naszej nie tylko muzycznej pamięci. Jeśli chcesz przeżyć niezapomniany wieczór muzyczny z odrobiną melancholii i ogromną ilością radosnych wspomnień - koniecznie zobacz  "Najlepsze z najlepszych". I szykuj gardło do głośnego śpiewu, bo "cała sala śpiewa z nami"!!!

Obsada:
Monika Rowińska,
Iwona Loranc,
Tomasz Dutkiewicz,
Jakub Szydłowski/Łukasz Talik,
Mariusz Totoszko.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Katarzyna Kwiatkowska, Sandra Staniszewska-Herbich/Kaja Kozłowska-Żygadło, Anna Mrozowska i inni

O artyście

Znany i doświadczony gospodarz popularnego telewizyjnego talk-show, Patrick Sumner, za wszelką cenę pragnie pokazać się ze swej najlepszej strony swojemu nowemu szefowi. Od przebiegu ich spotkania w eleganckim londyńskim mieszkaniu Patricka zależy jego dalsza, zagrożona spadkiem telewizyjnych notowań, kariera. Jednak, jak wiadomo, jeżeli coś może się nie udać, nie uda się na pewno? Szczególnie, gdy ma się przyjaciela, który ma zwyczaj przyprowadzać do naszego mieszkania swoje świeżo poderwane dziewczyny na krótkie przechowanie. Szczególnie, jeżeli tych dziewczyn jest więcej niż jedna. Szczególnie, jeśli ma się żonę, której miało nie być w domu, a nieoczekiwanie jest. I szczególnie gdy nasz szef, który ma wygórowane standardy moralne, myśli, że naszą żoną jest kobieta, która naszą żona nie jest, ale chciałaby nią być. Zaś ta, która jest naszą żoną, uważana jest przez szefa za kochankę, podczas gdy ta, która żoną nie jest coraz bardziej podoba się szefowi jako nasza żona. I do tego oczywiście nasz przyjaciel, który wraca po pozostawioną na krótkie przechowanie dziewczynę, obraża szefa i wychodzi z naszą żoną. A to dopiero początek? Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu