2023-10-21 - Spektakl Prezent urodzinowy - 154918 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Prezent urodzinowy

Kiedy: 2023-10-21, godzina 16:00:00
Gdzie: Zamość, Zamojski Dom Kultury, ul. Partyzantów 13
Bilety od: 110.00zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

?Prezent urodzinowy? to znakomita farsa z zaskakującymi zwrotami akcji, w reżyserii Jerzego Bończaka. Akcja sztuki toczy się w londyńskim hotelu, w dwóch apartamentach, pomiędzy którymi znajdują się drzwi, umożliwiające swobodne przechodzenie z jednego pomieszczenia do drugiego.
Po rozstaniu z żoną, chcący przeżyć upojną, zaaranżowaną przez przyjaciela przygodę miłosną, podekscytowany a zarazem zestresowany tym faktem, mężczyzna, urzędnik w średnik wieku zostaje uwikłany w splot nieprawdopodobnych zdarzeń. Gdy szykuje się na upojną noc z kobietą do towarzystwa, okazuje się, że wynajęty apartament hotelowy kryje w sobie wiele tajemnic. Pomimo zapewnień o prywatności, nieco zwariowanego Włocha - boy?a hotelowego, drzwi dzielące oba apartamenty pozostają otwarte. W tym momencie rozpoczyna się seria niespodzianek płynąca jednocześnie z dwóch części sceny. Kto zatem kryje się za drzwiami pokoju obok ?
Szukająca miłości poprzez agencję matrymonialną młoda, urocza i nieśmiała kobieta, czeka na zaaranżowane spotkanie z idealnym kandydatem na męża. W tym samym czasie niespodziewanie do pokoju puka ponętna małżonka głównego bohatera, która myśli, że spotka się tam z przyjacielem. Zamiast niego, zastaje ekscentrycznego psychologa, rozwodnika, który czeka na dziewczynę z pokoju obok. Nie zdający sobie sprawy z pomyłki nieco neurotyczny mężczyzna zaprasza ją na kolację i szampana. Kobieta przystaje na propozycję.
Każdego z nowo przybyłych gości przyprowadza coraz bardziej zdezorientowany boy, który zamiast wyprostować całą sytuację, postanawia milczeć- zachęcony dużym napiwkiem od jednego z bohaterów, nie wiedząc do końca, w co się pakuje. Jednocześnie każdy z uczestników tego galimatiasu zastanawia się gdzie schować nowoprzybyłych, niechcianych gości?
Pewne jest jedno bohaterowie tej komedii omyłek mają w planach wyjątkowe randki w ciemno. Kiedy zorientują się, że coś tu nie gra i jak zakończy się ten zaskakujący pobyt gości w hotelu? Spektakl jest wystawiany w bardzo nowoczesnej i bogatej scenografii, ważny jest tu każdy detal, trzeba pozostać czujnym do samego końca. Czeka Was wieczór pełen niespodzianek. Przekonajcie się sami.

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu

Gdzie są najbliższe Spektakle Prezent urodzinowy?

Jakie są najbliższe wydarzenia Zamość?

Ciemno Zamość (teatr)
Najnowsza komedia Marka Rębacza - wyjątkowy spektakl inny niż wszystkie!
2023-03-31
Ciemno Zamość (teatr)
Najnowsza komedia Marka Rębacza - wyjątkowy spektakl inny niż wszystkie!
2023-03-31
Aleksandra Radomska Zamość (standup)
"Zrozumiesz jak dorośniesz"
2023-04-03
Stand-up: Aleksandra Radomska "Zrozumiesz jak dorośniesz" Zamość (standup)

2023-04-03
Podróż Mozarta do Pragi Zamość (muzyka)

2023-04-14
Gregorian Grace Zamość (muzyka)
Gregorian Grace - Polska trasa koncertowa 2023 z nowym programem!
2023-04-15
Gregorian Grace Zamość (muzyka)

2023-04-15
Gregorian Grace Zamość (muzyka)
Gregorian Grace - Polska trasa koncertowa 2023 z nowym programem!
2023-04-16
Gregorian Grace Zamość (muzyka)

2023-04-16
Wiesz, że wiem - Lichota, Wrońska i Czernecki w zwariowanej komedii Zamość (teatr)

2023-04-16