2022-07-17 - Koncert Waglewski Fisz Emade w WCK Filia Falenica - 79628 - Portal kapele.net

Koncert - Waglewski Fisz Emade w WCK Filia Falenica

Kiedy: 2022-07-17, godzina 20:00:00
Gdzie: Warszawa, Sala widowiskowa Falenica, Walcownicza 2
Bilety od: 0.00zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Trio Waglewski Fisz Emade narodziło się w 2008 roku podczas pracy nad albumem ?Męska muzyka?, który szybko stał się znaczącym wydarzeniem artystycznym zyskując w krótkim czasie status Platynowej Płyty.

Po pięciu latach, w 2013, pojawił się kolejny album Tria ? ?Matka, Syn, Bóg?. Tak o płycie mówił Wojciech Waglewski: ??tym razem jest to płyta wymyślona wspólnie, to najbardziej osobisty, najgłębszy i jednocześnie najprawdziwszy materiał, biorąc pod uwagę wszystko to, czego dokonaliśmy do tej pory??

W 2020 roku artystyczne drogi Panów Waglewskich splatają się po raz trzeci. Artyści powracają albumem ?Duchy ludzi i zwierząt?. Jak na Waglewskich przystało, zręcznie wymykając się wszelkim gatunkom muzycznym, z ogromną klasą poruszają się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, a dynamicznymi pełnymi radosnych, nierzadko zaskakujących brzmień.

?Duchy ludzi i zwierząt? to mocny album o silnym, zdecydowanym artystycznym wyrazie. Fani zespołu znajdą tu brzmienia znane wcześniej, charakterystyczne dla zespołu, ale jak mówi Wojciech Waglewski: ?Nasze nowe piosenki są inne niż stare. Ładniejsze. Płyta też będzie ładniejsza i inna??

Zapraszamy na koncert, w którym wystąpią: Wojciech, Bartosz i Piotr Waglewscy oraz Anna Prokopczuk, Mariusz Obijalski i Dominik Frankiewicz.

17.07.2022, godz. 20:00, WCK Falenica, ul. Walcownicza 2 (Kulturoteka), scena otwarta.
Wstęp wolny!

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu