2023-05-13 - Spektakl Wieczór z Bohem± - 154632 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Wieczór z Bohem±

Kiedy: 2023-05-13, godzina 19:00:00
Gdzie: Warszawa, Teatr Ekologiczny Bohema House, ul. Smugowa 46A
Bilety od: 65.00zł

Kup Bilety do teatru ZnajdĽ nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na? the greatest ?Wieczór z Bohem±?. To teatralne widowisko wokalno-taneczno-akrobatyczne nawi±zuj±ce do fabularnej postaci showmana i jego trupy teatralnej. Na deskach teatru odbędzie się niecodzienny spektakl, przepełniony tańcem, humorem, akrobacjami na kole i szarfach oraz znanymi ¶wiatowymi przebojami w wykonaniu Sylwii Przetak i Jerzego Grzechnika.

Gospodarzami wieczoru będ± Maciej Orło¶ oraz Arkadiusz Pyć. Widowisko wyreżyserował Krzysztof Hulboj z pomoc± Ambasadorów Bohema House. Krzysztof wraz ze swoj± partnerk± Janj± Lesar wykona przepiękne pokazy taneczne ? energetyczny JIVE i zmysłowe TANGO. Jednak to nie koniec atrakcji ? Maciej Orło¶ wcieli się w rolę połykacza noży (!) a Arek zabierze nas w magiczn± podróż swoim unikalnym rowerkiem.

Dajcie się porwać bujnej wyobraĽni Naszych artystów i przychodĽcie tłumnie

Po widowisku zapraszamy do wspólnych zdjęć z Artystami na naszej ¶ciance JESTEM EKO BOHEMA HOUSE oraz do zakupów ekopami±tek w przyteatralnym sklepie. Przypominamy że wokół teatru funkcjonuje park z tablicami interaktywnymi i możliwo¶ci± rozwi±zywania wspólnie zadań ekologicznych w cenie biletu na show.

Wiek: od 16 lat

Maciej Orło¶ - znany aktor, dziennikarz, prezenter, youtuber.
Arkadiusz Pyć - uwielbiany przez widzów aktor teatralny, mim, krasnoludek, wspaniały człowiek i Ambasador Teatru Bohema House.
Janja Lesar ? słoweńska tancerka, choreografka i trenerka tańca. Uczestniczka programu "Taniec z gwiazdami" dla telewizji TVN i programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" dla telewizji Polsat.
Krzysztof Hulboj ? reżyser widowiska, polski tancerz, choreograf i trener tańca. Wieloletni uczestnik programu "Taniec z gwiazdami" dla telewizji TVN i programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" dla telewizji Polsat. Obecnie choreograf programu.
Sylwia Przetak - wokalistka, księżniczka Disneya, artystka grupy Accantus oraz odtwórczyni głównych ról w ekologicznych bajkach Bohema House.
Jerzy Grzechnik ? wokalista musicalowy, aktor w Teatrze Studio Buffo w Warszawie, uczestnik programów ?The Voice of Poland? i ?Twoja Twarz Brzmi Znajomo?.
Agnieszka Gerlach-Stasieluk - tancerka powietrzna i akrobatka, absolwentka szkoły baletowej, występowała na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie, czy Operze Wrocławskiej.
Łukasz Otto Wójcik - absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej, półfinalista programu ?Mam Talent?, pasjonat sztuki cyrkowej, aktywnie działa już od 2008 roku. Dzieli się i zaraża swoj± pasj±.

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wyst±pi±:

O arty¶cie

Kup Bilety do teatru

ZnajdĽ nocleg w pobliżu